morten.pl

loader

Gabinety lekarskie


Morten.pl to kompleksowe narzędzie, które służy do prowadzenia gabinetu lekarskiego. Przeznaczone jest głównie dla lekarzy, którzy chcą oszczędzić czas i wyeliminować koszty, które wynikają z konieczności zatrudniania recepcjonisty.

Zalety systemu

  • Sam umawia pacjentów i czuwa nad grafikiem.
  • Wysyła pacjentom przypomnienia o wizycie i dba o to, żeby odwołane wizyty zostały potwierdzone.
  • Umożliwia skuteczne reklamowanie swoich usług i docieranie do większej liczby potencjalnych pacjentów.
  • Umożliwia zaoszczędzenie czasu.
  • Minimalizuje straty i wydatki gabinetu.

Gabinet lekarski z Morten.pl i bez


Lekarze, którzy chcą prowadzić popularny i lubiany gabinet, muszą wynajmować recepcjonistów, którzy będą czuwać nad grafikiem i terminami. Wynagrodzenie dla takiego recepcjonisty to minimum 2500 zł miesięcznie. Jeżeli lekarz prowadzi gabinet sam i własnoręcznie ustala terminy, co miesiąc traci sumę podobną, jaką musiałby zapłacić pracownikowi. Wielu pacjentów się spóźnia bądź nie przychodzi na wizyty wcale, a to sprawia, że cały plan dnia zostaje zaburzony. Ocena pacjentów też nie jest zbyt korzystna, bo w ich oczach taki gabinet po prostu nie działa płynnie.

System Morten.pl pozwala skutecznie umawiać wizyty i planować grafik. Wykorzystanie tak kompleksowego narzędzia powoduje, że gabinet działa sprawnie, pacjenci nie muszą czekać godzinami w poczekalni, a godziny wizyt nie są zdublowane. Lekarz ma natomiast większą kontrolę nad liczbą pacjentów, może prowadzić ich kartoteki, promować swoją praktykę w Internecie i spać spokojniej. Wie bowiem, jak będzie wyglądał czas pracy następnego dnia i ma pewność, że nic go nie zaskoczy. Bycie lekarzem to stresująca i bardzo wymagająca praca, z Morten.pl część obowiązków wykonuje się sama.

Opinie


„Ileż to razy zdarzyło mi się, że na jedną godzinę umówionych było 3 pacjentów. Niestety takie przypadki skutecznie psuły nastroje moich pacjentów, a i mój nie był najlepszy. Teraz ja i moja asystentka pracujemy tak, jak w szwajcarskim zegarku, a pacjenci odczuli wyraźną poprawę”.
Krzysztof, lekarz stomatolog

„Moim głównym problemem były telefony. Dziesiątki telefonów każdego dnia. Przyznam nieskromnie, że w moim mieście jestem chyba najbardziej popularnym dermatologiem, więc rozumiecie państwo, jaki problem to sprawiało. Podczas jednej wizyty telefon potrafił dzwonić kilka razy, musiałem przerwać badanie i go odebrać, albo oddzwaniać. Połączenie Morten.pl ze stroną internetową sprawiło, że w czasie pracy odbieram jeden telefon – od żony.
Marek, specjalistka dermatolog wenerolog

„Miałam do wyboru – albo zatrudnić recepcjonistkę, albo poszukać alternatywy. Wybrałam Morten.pl i żałuje, że takiego rozwiązania nie było 10 lat temu, kiedy zaczynałam pracę”.
Barbara, okulista

Koszty


Morten.pl dla gabinetu lekarskiego to tylko 45 zł miesięcznie. To cena rzędu połowy, a nawet ¼ pojedynczej wizyty. Zyski z systemu mogą być natomiast liczone minimum w setkach złotych. Jedno spóźnienie mniej pokrywa minimum dwumiesięczny koszt użytkowania systemu.


Wybierz swój plan i wypróbuj za darmo.system rezerwacyjny
Facebook    Twitter    Vimeo
Wszystkie prawa zastrzeżone © Morten.pl.     Regulamin | Blog
Wykonanie: