morten.pl

loader

Obiekty sportowe


System rezerwacji online Morten.pl przeznaczony jest do obsługi małych i średnich obiektów sportowych. Dzięki niemu można zarządzać kortami tenisowymi, siłowniami, studiami organizującymi zajęcia taneczne, czy też pływalniami.

Zalety systemu:

  • Ustalanie grafiku i dopasowanie go do godzin pracy pracowników.
  • Generowanie raportów i statystyk dotyczących efektywności pracy.
  • Bezobsługowa rejestracja wizyt i mechanizm, który dba o punktualność klientów.
  • Możliwość integracji systemu ze stroną firmową i FanPagem na Facebooku.
  • Niski koszt korzystania.
  • Możliwość budowania bazy klientów i reklamowania swojego obiektu.

Obiekty sportowe z Morten.pl i bez


W firmie, w której praca bazuje na konkretnych terminach wizyt – najważniejsza jest punktualność. Jednak wiele klientów ma z nią problemy. Szybkie tempo życia sprawia, że zapominają oni o terminie wizyty. Natłok obowiązków powoduje, że przychodzą spóźnieni, a tym samym dezorganizują działanie całego obiektu. Podczas gdy do trenera, czy masażysty czeka już inna osoba, spóźniony klient przedłuża czas oczekiwania na usługę. Pracownicy muszą odbierać telefony, odpisywać na e-maile, odrywają się od pracy i obsługują mniejszą ilość klientów.

A gdyby tak wyeliminować te problemy i wprowadzić nową jakość dla Twojego obiektu? Skończyć z zapisywaniem terminów na kartkach, odbieraniem setek telefonów i stratą czasu? Dzięki Morten.pl jest to możliwe. System jest tak zaprojektowany i zoptymalizowany, żeby umożliwiać wygodne zarządzanie obiektem sportowym. Dzięki niemu właściciel otrzymuje możliwość oceny pracy zespołu i wprowadzenie potrzebnych zmian. Udostępnienie rezerwacji online, daje natomiast większą liczbę klientów, którzy takich usług poszukują w sieci.

Opinie


„Mój klub jest dość specyficzny i potrzebowałem czegoś, co usprawni pracę. Klientów mam dużo, ale zdarzało się tak, że jednego dnia odwiedzało nas zdecydowanie więcej osób, niż sala była w stanie pomieścić. Teraz mam grafik dopracowany z karnetami, a wolne miejsca rezerwowane są przez Internet”.
Adam, właściciel siłowni w Łodzi

„Na moich zajęciach pojawiała się bardzo różna liczba osób. Raz sala była zbyt mała, innym razem świeciła pustkami. Z Morten.pl grupy mają optymalną ilość uczestniczek i pracuje się lepiej. Natomiast na zajęcia indywidualne, bardzo dużo pań umawia się przez Facebooka, co mnie bardzo cieszy”.
Renata, fitness dla kobiet

„Jakiś czas temu zauważyłem, że rejestrowanie klientów zaczyna zajmować mi tyle czasu, co zajęcia. Wasz system sprawił, że doba powiększyła mi się o 3 godziny. To tak, jakby nagle ktoś zdjął z moich barków połowę obowiązków. Jestem w szoku, że to tak dobrze działa”.
Mateusz, trener personalny

Koszty


Jednoosobowa firma może korzystać z Morten.pl już za 45 zł miesięcznie. Dla 16 osób koszt ten wynosi tylko 159 zł. Zdyscyplinowanie jednego klienta sprawia, że system masz za darmo. Jeżeli działanie systemu sprawi, że liczba odwołanych wizyt zmniejszy się o kilka, czy kilkanaście – system zarobi o wiele więcej, niż miesięcznie kosztuje.


Wybierz swój plan i wypróbuj za darmo.system rezerwacyjny
Facebook    Twitter    Vimeo
Wszystkie prawa zastrzeżone © Morten.pl.     Regulamin | Blog
Wykonanie: