morten.pl

loader

Gabinety kosmetyczne


Morten.pl to doskonałe narzędzie do zarządzania zarówno małym, jak i dużym salonem kosmetycznym. Pozwala na prowadzenie automatycznej rezerwacji online, śledzenie wyników pracy i skuteczną reklamę firmy.

Zalety systemu:

  • Integracja z Facebookiem i stroną firmową.
  • Możliwość pozyskania nowych klientów.
  • Prostota i funkcjonalność.
  • Oszczędność czasu i pieniędzy.
  • Możliwość budowania bazy klientów.
  • Lepsze zarządzanie grafikiem i pracownikami.

Salon kosmetyczny z Morten.pl i bez


Prowadząc salon kosmetyczny, musisz borykać się z wieloma problemami organizacyjnymi. Pierwszą i najważniejszą sprawą jest fakt, że grafik salonu rzadko kiedy odpowiada zapotrzebowaniu klientów, a pracownicy nie mogą wykonywać swoich zadań efektywnie. Muszą często odrywać się od pracy, żeby odbierać telefony i aktualizować grafik. Jednego dnia w ich planie jest zbyt mało klientów, innego natomiast terminy dublują się i powodują rozczarowanie. Właściciel nie wiem, jakie usługi przynoszą mu największy dochód, a co potraktować, jako dodatek. Salon jest źle zorganizowany, nie wyrabia się bądź cierpi na brak nowych klientów.

Wykorzystując Morten.pl pozbędziesz się wszystkiego tego, co zakłóca pracę Twojego salonu. System dedykowany jest przede wszystkim tym przedsiębiorcom, którzy chcą świadczyć wysokiej klasy usługi i otworzyć się na wykorzystanie skutecznych metod promocji. Istotą Morten.pl jest zoptymalizowanie działania salonu kosmetycznego oraz jego właściwe wypromowanie. Właściciel uzyskuje statystyki z działania firmy, pomoc techniczną, możliwość budowania bazy klientów oraz efektywną reklamę w Internecie. Wykorzystanie do promocji Facebooka i firmowej strony, powoduje natomiast, że o firmie dowiadują się nowe osoby. Umawiają się chętnie, a termin ich wizyty zawsze jest pewny.

Opinie


„Z Morten.pl zaczęliśmy korzystać 2 miesiące temu. Napływ nowych klientów był zauważalny. Odnotowaliśmy dużą liczbę rezerwacji z Facebooka”.
Anna, współwłaścicielka gabinetu kosmetycznego

„Kiedy w firmie pracują 3 osoby i każda ma na głowie wiele spraw, trudno o dobrą organizację. Kiedy nie było mnie w salonie, nie miałam pojęcia, jak przebiega obsługa. Teraz sprawdzam wszystko online, wiem ile jest klientek, jak się umawiają i co cieszy się największym powodzeniem”.
Luiza, manicurzystka

„Jestem zdecydowanie na tak. Chwalę sobie Morten.pl i polecam korzystanie z tego systemu. To mały wydatek, a wielkie ułatwienie”.
Jolanta, młody przedsiębiorca

Koszty


Miesięcznie Morten.pl kosztuje Cię tyle, ile tracisz na jednej, spóźnionej wizycie. Biorąc pod uwagę, że powiadomienia i potwierdzenia, jakie wysyła system, znacznie ograniczą liczbę spóźnień – oszczędzasz. Średnia firma jest obsługiwana przez system już za 69 zł miesięcznie. W tej cenie otrzymujesz nielimitowaną liczbę rejestracji, raporty i pakiet przypomnień SMS oraz wiele więcej. Nie tylko oszczędzasz, ale i zarabiasz, a Twój salon działa sprawnie i profesjonalnie. Prowadzisz jednoosobową firmę? Za Morten.pl zapłacisz tylko 45 zł miesięcznie.

Wybierz swój plan i wypróbuj za darmo.system rezerwacyjny
Facebook    Twitter    Vimeo
Wszystkie prawa zastrzeżone © Morten.pl.     Regulamin | Blog
Wykonanie: