morten.pl

loader

Salony SPA


System Mortnen.pl dedykowany jest salonom SPA i gabinetom odnowy biologicznej. Dzięki niemu obsługiwać można salon, w którym pracuje od 1 do 16 pracowników. Bez względu na to, czy Twój salon to mały gabinet, czy prężnie rozwijające się SPA – z Morten.pl zarządzisz nim na jeszcze wyższym poziomie.

Zalety systemu:


  • Umożliwia budowanie bazy klientów i nawiązywanie relacji z obecnymi klientami.
  • Monitoruje pracę personelu i dostarcza statystyk, dzięki którym możesz rozwijać swój biznes w odpowiednim kierunku.
  • Jest doskonałą wizytówką firmy.
  • Generuje oszczędności.
  • Można go w łatwy sposób zintegrować z Facebookiem i stroną firmową.

Salon SPA z systemem rezerwacji Morten.pl i bez


Jeżeli klienci spóźniają się na wizyty bądź zapominają o terminach – salon traci na tym spore pieniądze. Prowadzenie grafiku w zeszycie jest nie tylko mało efektywne, ale dodatkowo wygląda bardzo nieprofesjonalnie. Pracownicy SPA są ciągle odciągani od swoich zajęć i zmniejsza się ich efektywność. Takie sytuacje nie tylko denerwują, ale również pogarszają tempo pracy i jakość obsługi. Właściciel nie wie, jakie kierunki rozwoju obrać, których pracowników nagradzać, a których zmotywować do pracy. Cały salon działa chaotycznie i nie zachęca klientów.

System Morten.pl, rozwiązuje wszystkie te problemy. Stanowi nie tylko źródło cennej wiedzy o funkcjonowaniu samego salonu, ale również pozwala na to, żeby nakreślić strategię rozwoju. Rezerwacje online sprawiają, że salon zaczyna funkcjonować efektywniej. Klienci przestają się spóźniać, potwierdzają swoje wizyty, umawiają się z najbardziej dogodnego dla siebie miejsca. Mogą to zrobić nawet podczas czatowania ze znajomymi na Facebooku. Nie muszą już czekać, aż któryś z pracowników odbierze telefon i przewertuje całą listę zapisów. Korzystając z Morten.pl. dostajesz wsparcie techniczne i darmowe aktualizacje. Słowem jesteś zawsze na bieżąco z pracą systemu i swojego salonu.

Opinie


„Korzystam z Morten.pl już 3 miesiąc. Do tej pory zaoszczędziłam blisko 1100 zł. Nie zawsze mam czas na to, żeby odbierać telefony i promować swoje usługi. Z tym systemem to jest prostsze, nie marnuje czasu na to, czego robić nie muszę”.
Magdalena, gabinet odnowy biologicznej

„Uważam, że inwestycja w ten system, to najlepsze, co w ostatnim roku zrobiłem dla swojej firmy. Grafik ustalaliśmy już kilka razy, jednak żaden nie był tak dobry, jak ten, którego ustala Morten”.
Krzysztof, Kudowa Zdrój

„Dziękuje za możliwość dokonania oceny. W moim odczuciu Morten.pl to nowoczesne narzędzie, które pozwoliło mojej firmie wybić się spośród lokalnej konkurencji. Zatrudniam 5 pracowników, płacę 69 zł miesięcznie, a oszczędzam jakieś 800. Jak dla mnie to czysty zysk”.
Ewa, właścicielka SPA w Poznaniu

Koszty


Z Morten.pl możesz korzystać już od 45 zł miesięcznie. Za 159 zł miesięcznie, będziesz zarządzać salonem SPA, który zatrudnia nawet 16 pracowników. W tym przypadku miesięczny koszt monitorowania pracy jednego pracownika, będzie Cię wynosił niecałe 10 zł. Każdego miesiąca zaoszczędzisz natomiast średnio 500 zł.


Wybierz swój plan i wypróbuj za darmo.system rezerwacyjny
Facebook    Twitter    Vimeo
Wszystkie prawa zastrzeżone © Morten.pl.     Regulamin | Blog
Wykonanie: