morten.pl

loader

Kancelarie prawnicze


Morten.pl jest systemem, który pozwala na skuteczne i efektywne prowadzenie kancelarii prawniczej. To zaawansowane narzędzie pozwala zarządzać nawet 16 pracownikami i znacznie poprawić jakość świadczonych usług.

Zalety systemu

  • Jest niemalże bezobsługowy.
  • Jego miesięczny koszt to kilkanaście razy mniej, niż zarobki przez niego generowane.
  • Dostarcza statystyk działania kancelarii.
  • Umożliwia kontrolę pracy personelu.
  • Pozwala na reklamę i budowanie wizerunku kancelarii.
  • Dyscyplinuje terminy i ułatwia zarządzanie.

Kancelaria z Morten.pl i bez


Prawnik to przede wszystkim osoba, u której wszystko musi chodzić, jak w zegarku. Wiesz jednak, że nie zawsze jest to możliwe. Ogromna liczba zadań, terminów i klientów – to wszystko może przyprawiać o prawdziwy zawrót głowy. Chaotyczny grafik, spóźnieni klienci i pracownicy, których pracy nie możesz skontrolować – znasz to? To odwieczne problemy tej branży. Niestety przez to cierpi Twoja reputacja oraz sprawność całej kancelarii. Chcesz trzymać rękę na pulsie, ale nie masz narzędzia, które by Ci to umożliwiało?

System Morten.pl stworzyliśmy z myślą o firmach takich, jak Twoja. O osobach, które chcą pracować wydajniej i cieszyć się nienaganną opinią klientów. Zbudowaliśmy narzędzie, które pozwoli Ci kontrolować pracę pracowników kancelarii, budować i zarządzać bazą swoich klientów, skutecznie planować grafik i oszczędzać. Do dyspozycji masz szczegółowe statystyki z działania Twojej firmy, pomoc techniczną, nielimitowaną liczbę rezerwacji online, a także integrację systemu z Facebookiem i stroną internetową. Najlepsze marki wiedzą, że social media, to jeden z najlepszych kanałów sprzedaży. Dzisiaj Internet to nieocenione źródło możliwości i doskonałe pole do rozwoju firmy. Twoi klienci otrzymają przypomnienie o wizycie i potwierdzą jej termin, wszystko będzie działać tak, jak powinno.

Opinie


„W mojej kancelarii pracuje 3 prawników oraz asystentka. Razem tylko 5 osób, a i tak zarządzanie sprawiało nie lada problem. Teraz jestem spokojny o jutrzejszy dzień, wiem, z kim mam się spotkać i ilu klientów obsłużę za tydzień”.
Stanisław, kancelaria prawna w Wałbrzychu

„Pracuje sam i chwalę sobie Morten.pl. Mam wrażenie, jakbym zatrudniał asystenta, który pracuje dla mnie 24 godziny na dobę. Dodatkowo ten maleńki koszt miesięcznego użytkowania – czy można chcieć czegoś więcej?”.
Jarosław K, prawnik

„Jestem prawnikiem od 25 lat, przeżyłem już sporo i wiele widziałem. Naprawdę nie myślałem, że coś w tej branży zaskoczy mnie jeszcze tak pozytywnie, jak Morten.pl”.
Zbigniew, radca prawny

Koszty


Koszt korzystania z wirtualnego recepcjonisty Morten.pl, zaczyna się od 45 zł. Tyle płacisz, jeżeli pracujesz sam i nikogo nie zatrudniasz. Kiedy firma liczy 10 pracowników – system kosztuje jedynie 109 zł. To minimalna cena, za maksymalne efekty. Wystarczy, że jeden klient przyjdzie dzięki naszemu przypomnieniu na czas – a system zwraca się z nawiązką. Takich wizyt możesz mieć w miesiącu kilka, czy kilkanaście i prawdziwie na tym zarabiasz.


Wybierz swój plan i wypróbuj za darmo.system rezerwacyjny
Facebook    Twitter    Vimeo
Wszystkie prawa zastrzeżone © Morten.pl.     Regulamin | Blog
Wykonanie: