morten.pl

loader

Oprogramowanie dla salonów fryzjerskich


System Morten.pl dedykowany jest właścicielom małych i średnich salonów fryzjerskich. Bez względu na charakter usług, czy lokalizację, z Morten.pl możesz rozwinąć swój biznes znacznie efektywniej.

Zalety systemu:


  • Działa sprawnie i szybko.
  • Umożliwia reklamę Twojej firmy.
  • Jest niemalże bezobsługowy.
  • Korzystanie z niego jest łatwe i przyjemne.
  • Generuje dochód i zmniejsza straty.
  • Pozwala na zarządzanie salonem.
  • Monitoruje pracę.

Salon fryzjerski z programem Morten.pl i bez


Największą bolączką salonów fryzjerskich jest fakt, że klienci często zapominają o wizytach, bądź się na nie spóźniają. Dla przedsiębiorcy jest to duży problem, bowiem zmarnowany czas przekłada się również na mniejsze zarobki. Jeżeli salon nie dysponuje systemem rezerwacji, pracujące w nim osoby są zmuszone do odbierania telefonów oraz osobistego umawiania terminów wizyt. To natomiast wymaga czasu, który można byłoby poświęcić na obsługę klientów. Dodatkowo właściciel salonu ma mały wgląd w to, jak pracują jego pracownicy, czy są wydajni, czy też nie przykładają się zbytnio do swoich obowiązków.

Z systemem Morten.pl salon fryzjerski staje się bardziej nowoczesny. Łatwa integracja z Facebookiem i stroną firmową, a także możliwość budowania bazy klientów – to ogromne ułatwienia. Jeżeli klient ma możliwość umówienia się na wizytę z każdego miejsca, w jakim się znajdzie, automatycznie czuje, że ma do czynienia z profesjonalistami. Otrzymując powiadomienie natomiast, istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że zapomni o wizycie, albo się na nią spóźni. Fryzjerzy mogą zająć się obsługą klientów, zamiast odbierać telefony i prowadzić notatki. Salon skutecznie reklamuje się w sieci i zdobywa nowych klientów.

Opinie


„Morten.pl znacznie ułatwił mi zarządzanie firmą. W moim salonie pracuje 5 fryzjerek, do tej pory nie mogłam doglądać wszystkiego sama. Teraz już wiem, która z nich pracuje najefektywniej, a która naraża mnie na straty”.
Maja, właścicielka salonu fryzjerskiego w Warszawie

„Jestem bardzo zadowolony z możliwości, jakie daje Morten.pl. Praca systemu zastępuje jednego pracownika, który zatrudniony jest w pełnym wymiarze godzin”.
Aleksander, fryzjer męski

„Do systemu podchodziłam sceptycznie, ale już pierwszy miesiąc pokazał, że zaoszczędziłam na nim 500 zł z hakiem. Przedtem te pieniądze przepadały, bo spóźnienia klientek dezorganizowały grafik. Teraz zaoszczędzone pieniądze przeznaczam na doposażenie salonu”.
Katarzyna, salon fryzjerski Oława

Koszty


Czy wiesz, że wyeliminowanie jednego spóźnienia, czy zapomnianej wizyty, zwraca koszt miesięcznego korzystania z systemu? Jeżeli Twój klient nie zjawia się w umówionym dniu, tracisz minimum tyle, ile miesięcznie kosztuje Morten.pl

Korzystanie z systemu przez miesiąc, kiedy firma zatrudnia nie więcej, niż 5 pracowników, kosztuje Cię tylko 69 zł netto. To koszt jednej wizyty, w skład której wchodzi umycie głowy i modelowanie włosów. Morten.pl dla 10 pracowników, kosztuje natomiast tylko 109 zł netto. To się naprawdę opłaca, Morten.pl to nowa jakość dla salonu fryzjerskiego.


Wybierz swój plan i wypróbuj za darmo.system rezerwacyjny
Facebook    Twitter    Vimeo
Wszystkie prawa zastrzeżone © Morten.pl.     Regulamin | Blog
Wykonanie: